YAP-ın deputatlığa namizədlər siyahısı

27.12.2019 Off By admin
YAP-ın deputatlığa namizədlər siyahısı açıqlanıb.
 
hakimiyyet.com siyahını təqdim edir.
Qeyd edək ki, siyahı Yeni Azərbaycan Partiyasının İdarə Heyətinin 27 dekabr 2019-cu il tarixli iclasında təsdiq edilib.
1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi
Talıbov Vasif Yusif oğlu
2 saylı Şərur seçki dairəsi
Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu
4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi
İbrahimov Eldar Rza oğlu
5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi
Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu
6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi
Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı
 
7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi
Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu
8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi
Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi
Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi
Əliyev Anar Məmməd oğlu
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi
Hüseynov Aydın Nəsir oğlu
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
Xasiyeva Səbinə Səməd qızı
13 saylı Xəzər – Pirallahı seçki dairəsi
Əliyev Rauf Asif oğlu
14 saylı Xəzər seçki dairəsi
Əhmədova Şəfəq Firudin qızı
15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi
Nağıyev Rauf Nəriman oğlu
16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi
Səfərov İlham İlyas oğlu
 
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi
Allahverdiyev Elnur Marat oğlu
18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi
Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu
 
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi
Məmmədov Hikmət Baba oğlu
 
20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi
Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi
İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı
22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi
Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu
 
23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi
Rəhimov Elnur Fidail oğlu
 
24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi
Mustafayev Elnur Elşad oğlu
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi
Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi
Hacıyeva Afaq Şirzad qızı
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi
Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi
Cabbarova Xatirə Qılman qızı
29 saylı Səbail seçki dairəsi
Hüseynova Aytən Arif qızı
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi
Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi
Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi
Həsənova Afət Əbil qızı
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi
Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi
Zabelin Mixail Yuryeviç
35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi
Əliyev Turan Adil oğlu
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi
Rzayev Kənan Əfqan oğlu
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi
Kərimzadə Pərvin Orxan qızı
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi
Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu
 
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Quliyev Musa İsa oğlu
 
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
Hüseynova Hicran Kamran qızı
42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi
Mirkişili Tahir Famil oğlu
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi
Hacıyev Emin Məcid oğlu
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi
Məmmədov Müşviq Fazil oğlu
45 saylı Abşeron seçki dairəsi
Əsədov Oqtay Sabir oğlu
46 saylı Şirvan seçki dairəsi
Quliyev Azər Əli oğlu
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi
Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu
48 saylı Yevlax seçki dairəsi
Məmmədov İlham Kazım oğlu
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi
Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu
50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi
Mikayılov Elman Elxan oğlu
51 saylı Qusar seçki dairəsi
Badamov Azər Camal oğlu
52 saylı Quba seçki dairəsi
Şeydayeva Aysel Balasultan qızı
 
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi
Bayramlı Habil Laçın oğlu
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi
Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi
Səlimov Eldəniz Adil oğlu
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi
Mərdanov Kənan Zeynal oğlu
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi
Qəribov Nizami İsməli oğlu
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi
Ələskərov Saleh Adil oğlu
59 saylı Salyan seçki dairəsi
Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu
60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi
Axundov Etibar Əkrəm oğlu
61 saylı Neftçala seçki dairəsi
Sadıqova Gültəkin Zakir qızı
62 saylı Saatlı seçki dairəsi
Ələkbərli Əziz Yusif oğlu
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi
Cəfərov Kamal Xaqani oğlu
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi
Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi
Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu
66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi
Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi
Həsənov Malik Əvəz oğlu
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi
Nəsirov Elman Xudam oğlu
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi
Sadıqov Etibar Sadıq oğlu
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi
Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi
İsgəndərov Anar Camal oğlu
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi
Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi
Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu
 
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi
Rəcəbli Hadı Musa oğlu
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi
Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi
Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu
77 saylı Astara seçki dairəsi
Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu
78 saylı Lerik seçki dairəsi
Məmmədov İqbal Nəriman oğlu
79 saylı İmişli seçki dairəsi
Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi
Muradov Rüfət Ehtiram oğlu
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi
İsmayılov Şahin Əmir oğlu
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi
Rzayev Tahir Musa oğlu
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi
Rəhimov Rəşad Akif oğlu
84 saylı Füzuli seçki dairəsi
Məmmədova Svetlana Gəray qızı
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi
Lazımov Arif Hacımurad oğlu
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi
Muradov Zaur Fazil oğlu
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi
Hüseynov Əli Abbas oğlu
88 saylı Göyçay seçki dairəsi
Hacıyeva Ləman Amil qızı
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi
Şükürov Rəşad Əlibala oğlu
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi
Osmanov Cavid Həmid oğlu
91 saylı Ucar seçki dairəsi
Həsən Ramil Sahib oğlu
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi
Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi
Yıldırım Fatma Vidadi qızı
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi
Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu
95 saylı Tərtər seçki dairəsi
Əsədov Eldar Garay oğlu
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi
Məmmədov Anar İlyas oğlu
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi
Qafarova Sahibə Əli qızı
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi
Həsənov Nurlan İrfan oğlu
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
Bayramov Kamran Fərhad oğlu
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi
Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi
Səfərov Nizami Abdulla oğlu
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi
Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi
Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı
105 saylı Tovuz seçki dairəsi
Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi
Tağıyev Niyazi Yusif oğlu
107 saylı Qazax seçki dairəsi
Seyidov Səməd İsmayıl oğlu
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi
Cəfərov Nizami Qulu oğlu
109 saylı Balakən seçki dairəsi
Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi
Bayramov Bəhruz Qurban oğlu
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi
Əliyeva Kamilə Əliağa qızı
112 saylı Qax seçki dairəsi
Əfəndi Mahir Qalib oğlu
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi
İskəndərov Vüqar Yapon oğlu
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi
İsmayılova Südabər Şöyüb qızı
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi
Həsənov Rahim Rafiq oğlu
116 saylı Qəbələ seçki dairəsi
Əliyev Samir Ramiq oğlu
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı
118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi
Muradov Farid Mustafa oğlu
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi
Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi
Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu
121 saylı Laçın seçki dairəsi
Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu
 
123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi
Məmmədov Aqil Sadiq oğlu
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi
Məmmədov Elman Camal oğlu
 
125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi
İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

Xəbəri paylaş: